Müşteri Hizmetleri0212 652 61 62

Hoşgeldiniz. Bugün

Küçükçekmece Klima Servisi

Ana Sayfa » Küçükçekmece Klima Servisi
Küçükçekmece Klima Servisi

Küçükçekmece Klima Servisi

Küçükçekmece Klima Servisi

Küçükçekmece Klima Servisi : Ariston, Demirdöküm, Goodman, Mitsubishi Heavy, Shiro, Vrf Arrow, Denki, Gree, Olefini, Siemens, Vrv, Aura, Diamond Electric, Airfel, Bosch, Fuji, Hitachi, Samsung, Trane, Airwell, Carrier, Fujitsu, LG, Samui, Tronic, Alarko, Cartel, General, Midea, Sanyo, Vaillant, Arçelik, Daikin, General Electric, Mitsubishi Electiric, Sharp, Vestel, Haier, Panasonic, Sigma, Westinghouse, Baymak, Electra, Hicon, Raks, Teba, York, Beko, Electrolux, High Life, Rubenis, Toshiba ve Zen markalarına Küçükçekmece klima servis hizmeti vermektedir.

Klima Servisi

Klima Servisi

Küçükçekmece Klima Servisi: Dünya genelinde yapılan araştırmalara göre nem oranı %60 ile %30 arası ve sıcaklık değerleri 20 ile 27 derece olan ortamlar için konfor bölgesi oluşmuşmuş olmaktadır. Ve sağlığımız açısından bulunduğumuz ortamların bu sıcaklık ve ne oranlarının aralığında olması gerekmektedir. Nemin ve sıcaklığın bu değer aralığında olmaması gözlerde yanma, boğaz kuruluğu olmasının yanında bunaltıcı sıcaklar aşırı uyku haline dönüşecektir. Klimalar bulunduğu ortamın havasını oluşan bütün tozlarda temizleyerek, yaptıkları hava sirkülâsyonu ile nemin ve sıcaklığın istenilen seviye de tutulmasını sağlarlar. Küçükçekmece klima servisi konforunuz adına oluşabilecek aksaklıkların önüne geçmek için cihazınızın her türlü bakım, onarım ve montaj işlemleri işinde uzman ekipleriyle yapmaktadır.

Klima Montajı

Klima Montajı

Küçükçekmece Klima Servisi

Klimanızın montajında yanlış yapılacak her işlemin cihazınızın verimliliğini düşüreceğinin bilincinde olarak hizmet vermekteyiz. Montaj yeri seçerken direk üzerinize üfleyen cihazınızın oluşturacağı sorunlar göz önüne alınır. Daha sonra cihazınızın güneş ışınlarına direk maruz kalmayacağı bir yer seçilir. Elektrik tesisatı göz önüne alınarak akım geçmeyecek şekilde montaj tamamlanır. Özellikle yüksek frekans yayan makinelerde uzak kalmasıyla cihazınızda oluşabilecek elektrik devre arızalarının da önüne geçilmiş olunur. Bütün bu incelikleri göz önünde bulundurarak yapılacak montaj işlemi için Küçükçekmece klima servisi günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmeti verdiği garantiyle pekiştiren servisimiz işinin uzmanı teknik servis ekiplerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Klima Bakımı

Klima Bakımı

Konforunuzda hiç vazgeçmemeniz için klimanızın bakımını ihmal etmemelisiniz. Bakımı yapılmayan klimalar her türlü hastalığa davetiye çıkarabilirler. Çünkü cihazınız ortamdaki bütün kir ve tozları filtreleyerek dışarıya temiz hava verir. Temizliği yapılmayan cihazınız bir süre sonra kirlerle dolduğu için artık kirli hava üflemeye başlar. Bu da en istenmeyen sonuç olacağından klima servisi Küçükçekmece uğrayarak muhakkak bakım hizmetimiz hakkında bilgi alın. Bakım yaptırdığınızda azalacak arızalar her durumda karşınıza çıkabilir. Cihazınızda koku ve gürültü varsa, açıldığında hemen çalışmıyorsa, cihazınızdan buhar çıkıyorsa, dış üniteden su akıtıyorsa ya da soğutma performansında düşüklük varsa servisimize bir telefonla ulaşmanız arızanın hızlı ve pratik çözüme kavuşması için yeterlidir. İşinde uzman ekiplerimiz yaptıkları onarım işlemlerinden sonra arızanın tekrarlamamasıyla kalitelerini ortaya koymaktadırlar.

01 Mayıs 2015

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (17 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,94. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...
  • RSS Blogdan Haberler

  • humans txt
  • Yandex.Metrica
  • Kombi Servisi