Müşteri Hizmetleri0212 652 61 62

Hoşgeldiniz. Bugün

Klima Bakımı

Ana Sayfa » Klima Bakımı

KLİMA BAKIMI

Klima bakımı konusunda tüketicinin tek yapması gereken klimalarının hava filtrelerinin temizliği ve periyodik olarak özellikle yaza girmeden klima servisini arayarak bakım hizmeti almalıdır.

Hava Filtresinin Bakımı

Hava filtresi ön panel üzerindedir. Ön panel açılarak hava filtresine kolayca ulaşılabilir. Filtrenin yaz aylarında 15 günde bir temizliği yapılmalıdır. Temizliği yapılmadığı takdirde hava dağılımına engel olacağından soğutma / ısıtma verimi düşer. Filtre temizlikten başka bakıma ihtiyaç duymamaktadır.

Klima bakımı neden önemlidir.

Klimanızın mutlaka verimini artırmaya yöneliktir. Bununla birlikte klimanızın ömrünü uzatmaktadır. Aynı zamanda klimayla birlikte aynı ortamda bulunduğunuzdan dolayı sizle birlikte aynı havayı kullanmaktadır. Klimada ortamın havasını emerek evaplardan geçirip soğutur veya ısıtır düzenli bakım yapılmadığı takdirde kirli havanın nemli evaplara yapışarak bakterilerin oluşmasına neden olur.

Klima Bakımı

Klima Bakımı

Klima bakımı nasıl yapılır?

Öncelikle klima kapakları sökülür filtre çıkarılır temizlenir, daha sonra klima temizleme kimyasalıyla basıncı pompayla evaplara sıkılır. 15dk beklenir. Kimyasalla birlikte tüm bakterilerin ve kirlenir kabararak yükselmesini sağlarız. Daha sonra temiz suyla durulanmasını sağlarız, klima iç ünite fanın temizlenmesi fırça yardımıyla temizlenir. İç ünite fanın temizlenmesi fanda oluşan balansın kaybolmasını ve sesiz çalışmasını sağlar. Daha tüm aksamlarının temizlenerek iç ünite toparlanır. Daha sonra dış ünite için eğer konumu müsaitse aynı şekilde dış ünite evaplarının da ilaçlanarak temizlenir.

Klima bakımı sadece klima temizliğinden ibaret değildir. Temizlikle birlikte klimanın gaz şarjının, mekanik ve elektronik kontrolünde sağlarız. Klima bakımı enerji tasarrufu sağlar, cihazınızın ömrünü uzatır, ilerde daha ciddi arızalarının oluşmasını engeller, sağlığınızı açısından da çok önemlidir. Bu yüzden bakımında gerçekten profesyonel kişilerle yapılması da bir o kadar önemlidir. Ayka klima servisi bu konuda gerçekten profesyonel ve titiz çalışmaktadır.

Klima Servisi

Klima servisi işini uzman kadromuzla yaptığımız için ve klimalara gerekli teknik desteği tecrübeli elemanlarımızla verdiğimiz için herhangi bir sorun olmadan bu işlemin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. İstanbul Klima servisi hizmetini ayrıca son derece kaliteli bir şekilde verdiğimiz gibi, uygun ve hesaplı bir fiyata da vermekteyiz. Son derece müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, siz müşterilerimize sorumluluk bilinci ile hizmet veriyor ve sizlerin memnuniyetini sağlayacak şekilde hareket ediyor.

Bu sebeple sizde klima servisi hizmetini veren uzman kadromuzu tercih ederek, klimanızın teknik desteğini uzman ellerden almasını ve teknik bakımının tecrübeli kişilerce yapılmasını sağlayarak daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Klima servisi uzman, deneyimli, tecrübeli ve profesyonellerin bir işidir.

Klima servisleri yapacağı bakımla klimanızın bütün parçalarının kontrolünü ve işlevini kaybetmiş parçaların değişimi yaparak daha sağlıklı çalışmasını sağlayacaktır. Yıllık bakımların bir önemi de fark edemeyeceğimiz arızaların gün yüzüne çıkmasıdır. Oluşabilecek arızalarında önüne geçilmiş olur.

Klima Montajı

Klima montajı yapıldıktan sonra vereceğimiz garantiyle klima servisimizin güvenilirliğini ortaya koymuş oluyoruz. Garanti vermeyen servislere karşı dikkatli olun. Yaptığı işin garantisini veremeyen servisler ya dolandırıcıdır ya da acemidir. Her iki neden de sizi zarara uğratmak için yeterlidir. Montajını yılların tecrübesiyle ve aldığı eğitimlerin kalitesiyle yapan ustalarımız size ek olarak hiçbir iş bırakmayacaktır.

Yaptığımız işten alacağımız memnuniyeti referans olarak kullanan servisimiz işinin hakkını vermeye azami önem gösterir. Montaj da size vereceği bilgileri kullanarak cihazınızın hep ilk günkü verimde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Klimanız hassas bir cihaz olmasında dolayı montaj yapılırken ustanızın tavsiyelerine uymakla klimanızı hatta yatırdığınız parayı da korumuş olursunuz.

Klima Montajı

Klima Montajı

Etkili Klima Servisi

Klimanızın ya da sizin başınıza gelebilecek en kötü olayda klimanızın arızalanması dır. Sıcakların ortasında arızalı klimanız la karşı karşıya oturmak ne kadar sinir bozucudur tahmin edebiliyoruz. Klima servisimize ulaşmakla bu buhranlı ortamı eski serinliğine kavuşturmak çok uzun zaman almayacaktır. Yılların tecrübesini alan ekibimiz bu tecrübeyi arızanızı giderirken en verimli şekilde kullanacaktır. Arızanın tespitini alanında uzman ekiplere bırakmak klimanızın bir kere tamir edilmesini sağlar.

Acemi ustaların yıktığını da yapmayı kendine görev edinen servisimiz kalitesinden asla ödün vermeyecektir. Orijinal parça kullanarak klimanızı ve cebinizi de düşünen ustalarımız verdiği hizmeti bu şekilde garanti altına almış olmaktadır. Klimanızın her ihtiyacında klima servisi seçerken klimanızın ömrünü uzatacak kapasitede ustalarla çalışmayı sizde ilke edinin.

Kombi Bakımı

24 Aralık 2014

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (43 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...
  • RSS Blogdan Haberler

  • humans txt
  • Yandex.Metrica
  • Kombi Servisi