Müşteri Hizmetleri0212 652 61 62

Hoşgeldiniz. Bugün

Klima Bakım Kampanyası

Ana Sayfa » Duyurular » Klima Bakım Kampanyası

KLİMA BAKIMI

Evinizin işyerlerinizin  soğutma sistemi seçiminde Ayka Servisi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Klimanızın  uzun yıllar yüksek verim ve performans şartlarında çalışması ile enerji tasarrufu ve yaşam kalitesine önem veren Şirketimiz aşağıda belirtilen 01 Mayıs – 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında indirimli koruyucu bakım kampanyası başlatmış bulunmaktadır.

Klima Bakımı

Klima Bakımı

Kullanmakta olduğunuz cihazınızın kullanım ömrünü arttırmak, ürün veriminin fabrikadan çıktığındaki performansında kalmasını sağlamak, dolayısıyla enerji tasarrufu yaparak işletme maliyetini düşürmek suretiyle ekonomik fayda sağlamanızı ve güvenli olarak uzun yıllar kullanımınızı amaçlamaktayız.

Kampanya süresince kullanmakta olduğunuz Klimanız için bu yazımız ile birlikte  servisimize müracaat ettiğiniz taktirde ürününüze bakımını liste fiyatlarımızdan indirimli olarak yıllık bakım yapılacaktır. Bakım esnasında herhangi bir yedek parça değişimi söz konusu olduğunda ise katalog fiyatlarımızdan % 10 iskonto uygulanacaktır sizde bu kampanyadan yaralanmak için iletişime geçebilirsiniz.

01 Mayıs 2015

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz

  • RSS Blogdan Haberler

  • Yandex.Metrica
  • humans txt