Müşteri Hizmetleri0212 652 61 62

Hoşgeldiniz. Bugün

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

AYKA İKLİMLANDİRME TEKSTİL GIDA ORGANİZASYON REKLAMCILIK ELEKTRONİK İNŞAAT  TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ

klima servisi hizmeti  verdiği gibi aynı zamanda müşterilerine karşı sorumluğunu kaybetmeden çalışarak ve hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

Ayka servis , Klima Servisi Vb. birçok ısıtma soğutma sistemleri konusunda 2001 yılından bu yana sektörün markası, yüzü olmuş, kurumsal bir firmadır. İş arkadaşlarımızın deneyimleri , tecrübeleri , uzmanlıklarıyla ve Ayka servis siz değerli müşterilerimizden kazandığımız takdirlerle kurumsallık kazanmış , siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Ayka servis 7/24 uzman teknik kadrosuyla İstanbullun tüm bölgelerine verdiği teknik bir hizmettir. Klima servisi  Konusunda orijinal yedek parça uygun fiyat Politikası izleyerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

AYKA SERVİS

(Ayka Servis); 2001 yılından beri ısıtma ve soğutma sektöründe hizmet vermektedir. profesyonel ekipmanlara ve tecrübeye sahip Ayka servis verdiği hizmetlerde gerekli özveriyi ve özeni göstermektedir. klima servisi konusunda montaj, bakım ve onarım konusunda uzman anında müdahale uygun fiyat politikası izlemektedir. Verdiğimiz hizmetlerin konusuna hakim ve tecrübeye sahip personelimizce Ayka servis hizmet vermekten gurur duyar. yedek parça konusunda da orijinal yedek parça kullanmaktadır. buda hem siz değerli müşterilerimize avantaj sağladığı gibi bize de garanti verme konusunda kolaylık sağlamaktadır. tüm parça değişimlerinde 1 yıl yedek parça garantisi vermekteyiz, müşteriye sağladığı avantajları da aynı problemlerin tekrarlanmaması önüne geçmektedir. işçilik konusun da konusunda tecrübeli, profesyonel çalışan çalışma arkadaşlarımızla müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına sürekli çalışmaktadır.

Ayka servis bu yüzden klima servisi konusunda en çok tercih edilen firmalar arasında dır. bunu değerli müşterilerimizin bize olumlu dönüşlerini dayanarak sizlerle paylaşmaktayız. her marka model de İstanbul’un tüm semtlerine mobil servis ağımız sayesinde aynı gün içerisinde hizmet verilmektedir sizde Ayka servis ‘den hizmet almak için iletişim formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilir, yada müşteri hizmetlerimizi arayarak müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgiyi ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. aynı zamanda telefonda arızalarınız la ilgili detaylı bilgi de alabilirsiniz

24 Aralık 2014

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (37 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...
  • RSS Blogdan Haberler

  • humans txt
  • Yandex.Metrica
  • Kombi Servisi