Müşteri Hizmetleri0212 652 61 62

Hoşgeldiniz. Bugün

Güngören Klima Servisi

Ana Sayfa » Güngören Klima Servisi
Güngören Klima Servisi

Güngören Klima Servisi

Güngören Klima Servisi

Güngören Klima Servisi : Ariston, Demirdöküm, Goodman, Mitsubishi Heavy, Shiro, Vrf Arrow, Denki, Gree, Olefini, Siemens, Vrv, Aura, Diamond Electric, Airfel, Bosch, Fuji, Hitachi, Samsung, Trane, Airwell, Carrier, Fujitsu, LG, Samui, Tronic, Alarko, Cartel, General, Midea, Sanyo, Vaillant, Arçelik, Daikin, General Electric, Mitsubishi Electiric, Sharp, Vestel, Haier, Panasonic, Sigma, Westinghouse, Baymak, Electra, Hicon, Raks, Teba, York, Beko, Electrolux, High Life, Rubenis, Toshiba ve Zen markalarına Güngören klima  servis hizmeti vermektedir.

Klima Servisi

Klima Servisi

Klimalar günlük yaşantımıza girdiğinden beri bulunduğumuz ortamda kendi istediğimiz mevsimi yaşıyoruz. Sıcaklık ve soğukluk ayarları haricinde ortamın havasını da temizleyen bu cihazlar sağlığımız adına önemli bir üründür. Çalışırken rüzgârına maruz kalmazsak, düzenli bakım yaptırırsak sağlık adına hiçbir zararı bulunmamaktadır. Güngören Klima servisimiz kaliteyi ilke edinmiş çalışma anlayışla klimanızın bakımını yapmaktadır. Bakım işlemi olarak sadece oluşan kirlerin temizlenmesi yetmez. Bu açıdan uzman teknik servis ekiplerine ihtiyacınız olacaktır. Profesyonel uzman kadromuzla cihazınızın bakımını hiçbir eksiklik kalmayacak şekilde yapmaktayız. Güveninizi sağlamak adına yaptığımız işe bir yıla kadar garanti vererek içiniz rahat hizmetlerimizden faydalanmanızı sağlayabiliriz. Yaptığı işin garantisini veren kalitesinden asla şüphe duymaz.

Klima Montajı

Klima Montajı

Güngören Klima Servisi

Klimanızın montaj işlemlerinde de profesyonel yardıma ihtiyacınız olacaktır. Elinizde ki basit bir cihaz olmadığı için dikkat edilmesi gereken hususların çok iyi bilinmesi gereklidir. Aynı zamandan belli hassaslığa sahip bu cihazların monte edilecekleri yerde hiçbir tehlikeli durumun olmaması gereklidir. Yani rastgele montaj yapılmaz. Güngören Klima servisimizin vereceği montaj hizmeti ile cihazınızın sağlıklı çalışmasına engel olacak faktörlerin elenmesi sağlanacaktır. Dikkat edilmesi gereken hususlardan biri cihazınızın güneş almayan yere monte edilmesidir. Petek veya ısıtıcıların üstüne de konumlandırmamak gereklidir. Monte edileceği yerin her tarafında boşluklar olması lazımdır. Bu ve benzeri bilgiler uzman ekipler tarafından çok iyi bilineceği için işinizi sağlama almak adına teknik servisten bu hizmeti almanızı tavsiye ederiz.

Klima Bakımı

Klima Bakımı

Klima servisimizin vereceği en önemli hizmetse onarım hizmetidir. Klimanızın çalışma şeklini çok iyi bilmeli arıza durumunda oluşan problemi onarım yapacak elemanlara çok iyi aktarmalısınız. Klima servisi Güngören Profesyonel kadromuzla ilk günkü verim almanızı amaçlayan çalışma ilkesiyle, deneyimlerine ve aldıkları eğitimlere güvenerek sonuç odaklı çalışırlar. Kullanılan orijinal parçalarla da cihazınızın verimini düşürmeden çalışması amaçlanmaktadır. Orijinal olmayan parçalar da cihazınızı o çalıştırabilir. Ama çok geçmeden arıza çıkaracaklardır. Bu defa oluşan arızayı tamir etmek de ilkinden zor olacaktır. Düz mantıkla ucuz olan kârlıdır diye düşünmeyin hiçbir zaman. Kâr edip etmediğiniz ancak belli bir zaman sonra anlaşılır. Buda kaliteye verdiğiniz önem sayesinde size kâr olarak dönebilir.

28 Nisan 2015

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (16 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,94. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...
  • RSS Blogdan Haberler

  • humans txt
  • Yandex.Metrica
  • Kombi Servisi