Müşteri Hizmetleri0212 652 61 62

Hoşgeldiniz. Bugün

Fatih Klima Servisi

Ana Sayfa » Fatih Klima Servisi
Fatih Klima Servisi

Fatih Klima Servisi

Fatih Klima Servisi

Fatih Klima Servisi: Klimalar bize yaz ortasında bahar esintileri sunan ileri teknoloji ürünleridir. Özellikle kalp, şeker ve tansiyon hastaları için doktorlarında tavsiye ettiği mevsim değiştiren cihazlardır. Temizliğini yapmadığımız evde yaşamak sağlımızı nasıl tehdit edebiliyorsa, bakımı yapılmayan klimanızda sağlığınız adına tehlikeler oluşturabilir.

Klima Servisi

Klima Servisi

Fatih Klima servisine başvurarak yaptıracağınız bakımla cihazınızın verimini kontrol altına almış olursunuz. Kaliteli hizmetleriyle yapacağı kontrollerinde standartlarını yükselten servimiz cihazınızın hep ilk günkü gibi çalışmasını garanti edebilecektir. Bu garantili bakım içerisinde tüm parçaların temizliği, filtrelerin temizliği gerekiyorsa değişimi, gerekli mevsimsel ayarlamaların yapılması bulunmaktadır. Bu bakımı yaptırmamakla tozlardan oluşmuş bir tabakadan klimanızın hava üflemesi il her türlü hastalığı davetiye çıkarmaktasınız. Bakım cihazı bir nevi yenilemektir. Her defasında yenilenen temizlenen cihazınız size sağlıklı ortamlar oluşturacaktır.

Klima Montajı

Klima Montajı

Fatih Klima Servisi

Klimalarınızın bakımının ihmal kaldırmayacak hastalıklara davetiye çıkarmasıdır. Bakım kadar önemli bir konuda montajdır. Sadece bilginizle montaj yapamazsınız. Aldıkları kaliteli eğitimlerle oluşan bilgilerinin tecrübeleriyle birleştiren teknik servis elemanlarımız size profesyonel hizmet sunacaktır. Fatih klima servisimizden cihazınızın tüm ihtiyaçları için istediğiniz anda güler yüzlü, profesyonel kadrosuyla kaliteli hizmeti kendine ilke edinmiştir. İlkesinin güvenliğini verdiği garantiyle sağlama alan servisimiz verdiği belgeyle güven alışverişimizi tamamlayacaktır. Bu garantiye güvenerek montaj hizmetlerinden faydalanmakla cihazınızın uzun yıllar ilk günkü gibi çalışmasını sağlayabilirsiniz. Montajda monte etmek için doğru yer seçilmelidir. Seçtiğiniz yerde nasıl durduğundan çok kaliteli verim alabilmeyi düşünmelisiniz. Monte edilecek yerin altında peteklerinizin olmaması gereklidir. Bu ve benzeri sebeplerle cihazınızın doğru konumlandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Klima Bakımı

Klima Bakımı

Klimalarda oluşan arızalar da yapılmayan bakımdan, doğru yer seçilmeyen montajdan olabileceği gibi aniden oluşan kazalar sebebiyle de olabilir. Klima servisi Fatih alacağınız hizmetin kalitesi ile sizinle bir kere görüşmüş olacağız. Kalitemizi tecrübemizle buluşturmamızın size ve bütçenize faydalarını görebilmek için servisimize uğramalısınız. Klimalar soğutma işlevinin yanında ısıtma işlevi de vardır. Oldukça ekonomik hizmet veren klimalar kışında çalışıyorsa yaz için ayrı, kış için ayrı bakım yaptırmalısınız. Tam mesai çalışan cihazımız ne kadar çok çalışıyorsa parçaları o kadar çok aşınır ve kirlenir. Bu sağlımızın adına büyük bir tehlikedir. Servisimizden alacağınız hizmetle cihazınızdan  maksimum verim alacaksınız.

 

26 Nisan 2015

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (16 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,94. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...
  • RSS Blogdan Haberler

  • humans txt
  • Yandex.Metrica
  • Kombi Servisi