Müşteri Hizmetleri0212 652 61 62

Hoşgeldiniz. Bugün

Eyüp Klima Servisi

Ana Sayfa » Eyüp Klima Servisi
Eyüp Klima Servisi

Eyüp Klima Servisi

Eyüp Klima Servisi

Eyüp Klima Servisi: Yaz sıcaklıkları bazı bölgelerde yaz cehennemi olarak yaşanabiliyor. Aşırı sıcakların sebep olabileceği çok tehlikeli hastalıklar vardır. Çoğu zaman bu sıcaklıklar hiç hastalık boyutuna gelmeden de hayatımızı tehlikeye sokabiliyor. Bu sorunlarımıza çare olan klimalar artık doğal bir ihtiyaç olarak hayatımız girmiş durumdadır. Birkaç yıl öncesine kadar ücreti ile lüks eşyalar arasında olan klimalar artık fiyatlarıyla her eve uygun hale gelmişlerdir. Harcadıkları enerji miktarı ile de klimalar bütçelere dostturlar. Ama klima almakla işimiz bitmez. Hep aynı verimde çalışması için yıllık düzenli bakım ve onarımının yapılması gereklidir. Eyüp klima servisimiz ihtiyacınız olan her alanda kaliteli ve güvenilir iş anlayışlar yaptığı işe odaklanır. Yaptığımız işin önemini kavramış olarak klimanızla ilgili her sorununuza pratik çözümler sunmaktayız.

Klima Servisi

Klima Servisi

Klimanızın yılda en az bir kere bakımının yapılması gerekmektedir. Değişik hava koşullarda çalışan klimanız yıpranabilir. Toz parçacıklarını tutan filtreler temizlenmediğinde bir zaman sonra kirli hava üfleyebilir. Cihazınızın mevsimsel ayarlamaları içinde teknik desteğe ihtiyacınız olabilir. Bakımına özen gösterilmeyen klimalar serin hava yerine kirli hava dolaşımı yapacağından eviniz her türlü tehlikeye açık olur. Basite alacağınız bu sorunlar çok ciddi sonuçlarla karşınıza çıkabilir. Özellikle işyerlerinde bulunan klimalar daha çok mesai yaptığından bakımının ihmal edilmesi size çok pahalıya patlayabilir.

Klima Montajı

Klima Montajı

Eyüp Klima Servisi

Eyüp klima servisi bakımdan önce vereceği montaj hizmetinden de yararlanmalısınız. İşinde usta teknik ekibimizin yapacağı montaj sayesinde cihazınızdan yüksek verim alabilirsiniz. Çünkü kaliteli klima almak kadar önemli olan montaj da cihazınızın sağlıklı çalışma şartlarını oluşturacağından standartların üstünde bir verim için kaliteli hizmeti öncü edinmiş servisleri tercih edin.

Klima Bakımı

Klima Bakımı

Kaliteli hizmet anlayışının önem kazandığı bir diğer konu da arızalar karşısında garantili onarım hizmetidir. Yaptığımız işin hakkını garanti vererek sağlama almış oluyoruz. Orijinal parça kullanımı ile de klimanızdan uzun yıllar alacağınız verimi garantilemiş olmaktayız. Garantili iş yapan klima servisi Eyüp her ihtiyacınıza göre üreteceği pratik çözümlerle memnuniyetinize talip olmaktadır. Oluşan arızalarda deneyimli elemanlarımızla arıza tespitini profesyonel şekilde yaparız. Onarım işleminde de profesyonel kimliğimizi ön planda tutarak beklentilerini en hızlı ve pratik şekilde karşılarız.

26 Nisan 2015

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (14 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,93. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...
  • RSS Blogdan Haberler

  • humans txt
  • Yandex.Metrica
  • Kombi Servisi