Müşteri Hizmetleri0212 652 61 62

Hoşgeldiniz. Bugün

Beyoğlu Klima Servisi

Ana Sayfa » Beyoğlu Klima Servisi
Beyoğlu Klima Servisi

Beyoğlu Klima Servisi

Beyoğlu Klima Servisi 

Beyoğlu Klima Servisi : Airfel, Bosch, Fuji, Hitachi, Samsung, Trane, Airwell, Carrier, Fujitsu, LG, Samui, Tronic, Alarko, Cartel, General, Midea, Sanyo, Vaillant, Arçelik, Daikin, General Electric, Mitsubishi Electiric, Sharp, Vestel, Ariston, Demirdöküm, Goodman, Mitsubishi Heavy, Shiro, Vrf Arrow, Denki, Gree, Olefini, Siemens, Vrv, Aura, Diamond Electric, Haier, Panasonic, Sigma, Westinghouse, Baymak, Electra, Hicon, Raks, Teba, York, Beko, Electrolux, High Life, Rubenis, Toshiba ve Zen markalarına Beyoğlu klima servisi hizmeti vermektedir.

Klima Servisi

Klima Servisi

Beyoğlu Klima Servisi :  Klima  son yıllarda kullanılması zorunlu bir elektronik cihaz haline gelmiştir. Bizleri serinletirken temiz hava ile serinletmesi çok önemlidir. Teknik servisimiz tüm klimaların montajı, bakımı, tamir ve onarımını yapmaktadır. Tanınmış birçok marka ile birlikte çalışmaktadır. Siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak uygun fiyat seçenekleriyle de hizmet vermektedir. Beyoğlu Klima servisi mizin hizmetleri arasında; klima bakım onarım, hava perdeleri, ısı pompaları, pervaneler vb. yedek parça ve tamirleri de yer almaktadır. Klima tamir sektörünün en büyük sıkıntıları arsında yer alan farklı markalardaki yedek parça sıkıntısıdır. Firmamız sizin bu tür sorunlarla karşılaşmayacağınızı temin eder, hizmet öncesi ve sonrası tüm istek ve şikâyetlerinizi dikkate alır. Konumunda güçlü referanslara sahip, alanında ün yapmış, marka çeşitliliği ile sorunsuz bir hizmet sunmaktayız.

Klima Montajı

Klima Montajı

Beyoğlu Klima Servisi

Klima bakımı kadar kurulumu da önemlidir Bu işin uzaman kadrolarla yapılaması klimanızın verimini ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Klimanızı kullanacağınız ortamın hava alan herhangi bir ortamdan uzak teknik servisin ayarlaya bileceği bir bölüme kurulmalıdır. Klimanızın fitlersinin temizliği, doğru filtre seçimi klimanın bulunduğu ortamdaki, kişilerin ve sizin sağlığınız için önemlidir. Teknik servisimiz, bu ve benzeri arızalarda tamamen sağlığınızı ve rahatlığınızı düşünerek hizmet sunmaktadır. Bulunduğu bölgede saygınlık sahibi firmamız, tamamen müşteri odaklıdır. Uygun fiyat seçenekleriyle de cebinizi yakmadan günün 24 saati hizmetlerini sürdürmektedir. Siz değerli müşterilerimiz den gelen şikâyetlerden biride; firmaların servise geç veya hiç gelmemesi Beyoğlu klima servisi olarak böyle bir sorunla karşılaşmayacağınızın teminatını veriyoruz.

Klima Bakımı

Klima Bakımı

Kalitemizi artırmak amaçlı, telefon ve mail adresimize bizlere ulaşımınızı kolaylaştırıyoruz. Verilen hizmet faturalandırılıp teknik servisimiz de muhafaza edilmekte daha sonraki her hangi bir arıza durumunda kontrol edilmektedir. Özellikle yaz aylarında sıklıkla kullandığımız klimalarla ilgili; iyi soğutmuyor, çok elektrik harcıyor. Servisi arıyorum ama gelmiyorlar gibi şikâyetlerin sona erdiği firmamızın hizmet kalitesini denemeden diğer  klima   servislerini  aramayın Çok pahalı bir ürün satın almış olabilirsiniz elektronik cihazların marka olarak seçiciliği elbette önemlidir. Fakat asıl iş bakım ve onarımıdır. Cihazınızın ömrünü uzatmak iyi bir klima   servisinin  gösterdiği teknik bakıma bağlıdır ürünüz ne kadar pahalı olursa olsun bakımı düzgün yapılmayan bütün cihazlar bir süre sonra başınızı ağrıtabilir. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için sizi klima servisi Beyoğlu davet ediyoruz.

ArapcamiKemankeşPürtelaşİstiklalCihangirTarlabaşıTaksimKasımpaşaHalıcıoğlu

 

27 Mart 2015

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (30 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,97. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...
  • RSS Blogdan Haberler

  • humans txt
  • Yandex.Metrica
  • Kombi Servisi