Müşteri Hizmetleri0212 652 61 62

Hoşgeldiniz. Bugün

Beşiktaş Klima Servisi

Ana Sayfa » Beşiktaş Klima Servisi
Beşiktaş Klima Servisi

Beşiktaş Klima Servisi

Beşiktaş Klima   Servisi 

Beşiktaş Klima Servisi : Airfel, Bosch, Fuji, Hitachi, Samsung, Trane, Airwell, Carrier, Fujitsu, LG, Samui, Tronic, Alarko, Cartel, General, Midea, Sanyo, Vaillant, Arçelik, Daikin, General Electric, Mitsubishi Electiric, Sharp, Vestel, Ariston, Demirdöküm, Goodman, Mitsubishi Heavy, Shiro, Vrf Arrow, Denki, Gree, Olefini, Siemens, Vrv, Aura, Diamond Electric, Haier, Panasonic, Sigma, Westinghouse, Baymak, Electra, Hicon, Raks, Teba, York, Beko, Electrolux, High Life, Rubenis, Toshiba ve Zen markalarına Beşiktaş klima servisi hizmeti vermektedir.

Klima Servisi

Klima Servisi

Beşiktaş Klima Servisi :  Klima  rahatlık ve konfor için kullanılan mevsimsel dönüşümü sağlayan bir elektronik cihazdır. Klimanın tarihi ilk çağlara dayansa da ülkemizde yeni yeni yaygınlaşmaya başlamıştır. Özellikle mevsim sıcaklarının yüksek olduğu bölgelerde tercih sebebidir. Önceleri klimanın yüksek enerji harcadığı düşünülerek tercih edilmemekteydi Ancak teknolojinin gelişmesiyle birlikte klimalar artık daha az enerji harcamakta. Bunun yanında küresel ısınmayla birlikte klimanın önemi daha da artmıştır. Artık neredeyse klimasız ortamda yaşam imkânsız hale gelmiş ve klima aranan bir cihaz halini almıştır. Klimalar yaşamı kolaylaştırırken, anı zamanda düzeli aralıklarla bakım istemektedir. Klima montajı, bakımı ve onarımı Beşiktaş klima servisi tarafından yapılması gereken bir cihazdır.

Klima Montajı

Klima Montajı

Beşiktaş Klima Servisi

Klimanın kullanılacağı yer ve montajının yapılacağı yere göre bazı çeşitleri bulunmaktadır. Yer tavan tipi split klimalar, salon tipi split klimalar, duvar tipi klimalar, pencere tipi klimalar klima çeşitleridir. Klima   servisi  Beşiktaş müşterinin istediği klima çeşidine göre montajının yapılacağı yere klima montajı yapar ve kullanılır hale getirir. Montaj sonrası düzenli olarak periyodik bakımlarını, parça değişimini müşteri isteğine göre değiştirir. Bakımı yapılan klimaların ömrü çok daha uzun olmaktadır. Servisimizce yapılan tüm montaj, bakım ve yedek parça temini garanti kapsamı dâhilindedir. Deneyimli, donanımlı ve güler yüzlü teknik personelimizle montaj, bakım ve yedek parça temini hizmete başlamış bulunmaktayız. Doğru montaj yapılmamış klimalar, klima çarpmalarına sebep olabilir uygun yerin teknik ekipçe tespiti önemlidir. Estetik ve sağlık bir kurulum için deneyimli ve uzman ekipler tercih edilmelidir. Klimanın günlük kullanımı ile ilgili tüm detayları sizlere sunduğumuz teknik servisimize istediniz zaman arayabilir, randevu alarak bakım ve onarım sıkıntılarınızı giderebilirsiniz. Düzenli olarak bakımı yapılmamış bir klimada legionella adıyla bilinen bakterinin oluşumu gerçekleşebilir. Bu da bir takım hastalıkların ortaya çıkması demektir. Bu nedenle klimanızın bakımını ve değişecek parçası varsa değiştirmeyi asla ihmal etmemelisiniz.

Klima Bakımı

Klima Bakımı

Servis olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyoruz. Klimanın hangi marka olursa olsun, Beşiktaş klima servisi miz  montaj, bakım ve yedek parça teminini yapacaktır. Kullanılan yedek parçalar anti bakteriyel olup, AB standartlarına uygundur. Servisimiz en küçük arızada bile hizmet ayrımı yapmadan klima servisi Beşiktaş hizmeti yapacaktır.

LeventAkatlarEtilerLevazımBebekArnavutköyOrtaköyGayrettepeAbbasağaTürkali

20 Mart 2015

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (38 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,97. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...
  • RSS Blogdan Haberler

  • humans txt
  • Yandex.Metrica
  • Kombi Servisi